• 2020 10 29
  • 17.00-19.00 val
  • Vyks live transliacija į Kaunas2022 Youtube
  • info@dizainaskaune.lt
  • LAS Kauno skyrius

Tiesioginė transliacija

 

 

Sulig pasaulį ištikusia pandemija susidūrėme su beprecendente situacija, palietusia kasdienį visų gyvenimą, įtakojančia mūsų tarpusavio santykius ir interakcijos būdus. Fizinė distancija yra ir panašu dar kurį laiką bus viena svarbiausių sąlygų, veiksiančių žmonių sąveiką viešojoje erdvėje, siekiant užkirsti kelią COVID-19 viruso plitimui. 

Kyla poreikis kuo daugiau veiklų vykdyti lauke, lauko sąlygomis, kur viruso plitimas yra sumažinamas iki minimumo, o socialinė interakcija gali vykti nepakitusiomis formomis bei saugiai. Kavinės po atviru dangumi, kultūros ir meno renginiai balkonuose, kiemuose, gatvėse – jau tapo karantininio laikotarpio realija. Ir tai, ko gero, yra vienas iš akivaizdžiausių šio laikotarpio pokyčių, galimai tapsiančiu „nauja norma“.

Šiomis kūrybinėmis dirbtuvėmis ir idėjų varžytuvėmis siekiama sukurti erdvinę struktūrą/objektą, nelygu kokoną, kuris vienu metu suteiktų apsaugą nuo nepageidaujamų oro sąlygų ir/ar viruso, tačiau kartu nebūtų kliūtis socialinei interakcijai dėl savo skaidrumo ir atvirumo. Juo siekiama suteikti buvimo kartu jausmą, nepaisant saugaus apsauginio erdvinio sluoksnio.

Sekite socialiniuose tinkluose

Naujienlaiškis

.

Visos teisės saugomos: dizainaskaune.lt 2020