Dizainas Laimei

Apie programą

Kodėl dizainas yra kelias į laimę?

 

Nes, dizainas yra santykis, padedantis stiprinti žmogaus ir daiktų, žmogaus ir aplinkos, žmogaus ir žmogaus ryšius. Kuo harmoningesnis ir tvaresnis ryšys, tuo daugiau laimės viduje ir išorėje.

Dizainas ir šiandienos miestas yra neatsiejami. Kuo stipresnis judviejų ryšys, tuo geriau atpažįstame ir įvaizdiname miestą – lengviau jame orientuojamės, oriau jaučiamės, efektyviau sprendžiame problemas ir randame išeitis iš keblių situacijų ir visų dizaino (mieste) nelaimių.

Geras dizainas yra tvarus, estetiškas, funkcionalus, gerbiantis vartotojų įvairovę, įtraukus, saugantis sveikatą, kuriantis ekonominę vertę ir žmonių gerovę.

 

Narystė

Kai Dizainas laimei yra kultūra, Lietuva provokuojasi galimybei vadintis dizaino šalimi, o Kaunas siekia pateisinti UNESCO kūrybinio dizaino miesto vardą – kviečia kurti gero skonio ir veikimo būdo tradicijas, didinti autentiško dizaino tankį, puoselėti kūrybinę etiką ir estetiką, didinti kūrybininkų–dizainerių gretas, auginti empatijos raumenis, kelti ir spręsti nepatogius klausimus dėl miesto patogumo ir prieinamumo visiems, kurti mieste ir jo apylinkėse meno galeriją po atviru dangumi, švęsti laimę būti kartu iki ir po 2022 metų.

Narystė

Sekite socialiniuose tinkluose

Naujienlaiškis

Visos teisės saugomos: dizainaskaune.lt 2020