UNESCO Dizaino miestų [gatvių] iššūkis

2021-10-08

UNESCO Dizaino miestų [gatvių] iššūkis

Tą pačią dieną, kai Didžiojoje Britanijoje 26-ą kartą vyks Jungtinių Tautų konferencija „Climate Change Conference of the Parties (COP26)”, UNESCO Dizaino miestai dalyvaus Tarptautiniame gatvių dizaino iššūkyje [International Street Design Challenge], skirtame vystyti diskusijas tarp studentų apie klimato kaitos poveikį miestų aplinkai, mūsų gyvenimo kokybei ir ieškoti atsakymų, kokių veiksmų reikia imtis, kad mūsų miestai taptų patogesne, malonesne ir lygiaverte vieta.

Renginyje dalyvaus UNESCO Dizaino miestų profesoriai, ekspertai, suteikiantys studentams unikalią galimybę dirbti su probleminėmis užsienio šalių gatvėmis, kurių teritorinė, socialinė, finansinė ir kultūrinė aplinka skiriasi nuo iššūkio dalyviams artimos aplinkos.

Gatvių bylos ir idėjos bus kaupiamos interneto svetainėje, o žiuri vertins ir atrinks geriausias idėjas.  Iššūkis baigsis lapkričio 30 d. virtualiu renginiu, kurio metu bus skaitomi pranešimai, paskelbti nugalėtojai ir bus sukurta bendravimo erdvė, kurioje studentai galės bendrauti su bendraamžiais iš viso pasaulio.

Kauną atstovauti pareiškė norą Kauno technogijos universitetas ir Vytauto didžiiojo universitetas.

Iššūkį organizuoja Brazilijos miestas Kuritiba, Kinijos miestas Uhanas ir Meksikos miestas Keretaras.

Sekite socialiniuose tinkluose

Naujienlaiškis

.

Visos teisės saugomos: dizainaskaune.lt 2020